Afgelopen januari hebben wij samen met een aantal hele leuke trouwleveranciers een styled shoot gefilmd. Het resultaat zien jullie hieronder maar wat was dit een toffe shoot! En de chemie tussen alle leveranciers heeft echt bijgedragen aan dit mooie resultaat! Laat jullie voor inspireren door de foto’s van trouwfotograaf Naomi van der Kraan.

Styled shoot winter wedding met modellen Alix en Rick.

Leveranciers zijn:
Planning & Organisatie: Sim Weddings / Aurelia Weddingplanner: https://www.simweddings.nl / http://www.aureliaweddingplanner.nl
Locatie: Loetje Garage Amstelveen / https://ouderkerk.loetjezalen.nl/loet… Fotograaf: Naomi van der Kraan / https://naomivanderkraan.com
Taart: Sticky Flour / https://www.stickyflour.nl/
Bloemen / Bloemstyling: Floral Dreams / https://www.floraldreams.nl/ Styling / Bloemstyling & rentals: de meiden van versier / https://demeidenvanversier.nl/
Keramiek: Keramiek Kantoor: info@keramiekkantoor.nl
MUAH: Ellen Sijm / https://ellensijm.nl
Stationery: Studio Spruijt / http://studiospruijt.nl/
Sieraden: Nadine Kieft / https://www.nadinekieft.com
Jurk: Carla Couture / https://carlacouture.nl
Pak: L’atelier / https://www.latelieramsterdam.com
Hotel: Adam the second: http://www.adamthesecond.com
Catering / Foodstyling: www.beetroot.amsterdam

Bekijk hieronder de foto’s.

Klaarmaken voor de grote dag
Make-up done
Bruidsjurk
Bruidegom
Final touch
First look
First kiss
Ceremonie
Trouwring
Speels
Single shot
Groom
Bride
Bloemstyling
Stationary
Diner
Diner totaal
Bruidstaart en champagne
Aansnijden bruidstaart
Loetjes garage
Champagne